| anonim_4396 a întrebat:

Am iesit in ultimul timp cu mai multe fete, si vroiam sa fac ceva` sa avanseze relatia cu una dintre ele dar cu toate s-a intamplat acelasi lucru, adica a avut acelasi final,, relatia".
Ma intaneam cu ele mergeam intr-un local, beam un suc, stateam de vorba totul ok.
Dar cu fiecare s-a terminat la fel, adica dupa ce ne vedeam prima data apoi nu mai raspundeau la telefon sau nu ma mai bagau in seama pur si simplu. Mentionez ca sunt si mai timd putin, dar in comportament, in sensul ca nu sunt genul de baiat care prinde o fata de fund intr-un local plin cu oameni, sa fie asta obstacolul? ar trebui sa fiu mai badaran? mai indraznez in felul asta?
Nu pot spune ca sunt urat sau ca sunt un tampit, fiindca am o cultura generala destul de bogata, si imi place ce vad cand ma uit in oglinda happy ies cu tipe dragute.(inca chiar sunt prietentios la fete)

Ce ma mira mult e ca ma intelegeam bine cu ficare dintre ele prima data chiar vorbeam multe lucruri deschis, dar cu doua dintre ele am patit acelasi lucru, am iesit cu ele si le intrebam daca imi dau voie sa le tin de mana iar ambele au spus ca nu... mai apoi am aflat ca au prieten si nu vor sa fie vazute cu altcineva. Asa gandesc fetele? Atunci de ce au acceptat sa iasa cu mine? Cum sa ma comport?

Ce ar trebui schimbat la mine pentru a reusi sa ma vad cu,, Ea" si a doua oara?
Ma simt blestemat cateodata.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| Aia cu cap mare a răspuns:

Eo nu inteleg de ce naiba o mai iesit cu tine daca aveau prietenstraight face
puteau sa spuna ceva sh ele...
in fine... unele fete is ciudate(mare parte)...nici eu nu le inteleg
sa iti zic o chestie: eu nu as schimba Nimic la mine (si nici la nimeni altcineva) pentru un baiat (sau o fata)winking

| myha a răspuns:

Stii.chestia cu mana mi s-a intamplat si mie. Acum o luna. Am iesit cu cineva, iar el m-a luat de mana spunand " nu ai inghetat?" iar eu m.am tras inapoi. Nu din cauza ca aveam prietenhappy.
Nu, nu ar trebui sa fi badaran. Daca vr sa o faci sa plece mai repede, apuc-o de fundwinking. Fi dragut cu ea, vorbiti despre lucruri interesante, intreab-o daca are prieten, si mai ales intreab-o cum ar vrea sa fie tratata intr-o relatiewinking. Este foarte important. Si apoi spune-i ca esti timid. Intreab-o daca poti sa o iei de mana, insa nu grabi lucrurile de la prima intalnire. Poate sarutul ar trebui sa astepte pana la a 3-a sau a 2-a intalnirehappy, depinde cum merge. Important nu este numai aspectul fizic, ci si daca aveti ce vorbi si daca se comporta bine cu tine. Eu una prefer la un baiat sa fie dragut si sa se comporte bine cu mine. Este foarte important acest lucru. Fiindca eu sunt o fire mai "nebuna":d prefer baietii timizihappy. Polii opusi se atraglove struck. Poate ca ar fi bine sa iesi cu o tipa mai indrazneata.

| rserpu a răspuns:

Uite, fii atent, nu ai facut nici o greseala daca tu le-ai invitat, tu faci primul pas, tu propui sa faceti ceva, deschizi teme interesant. Fetele sunt asa creaturi ca daca tu nu faci primul pas, pai ele gandesc: Aaaaaa, ala nu-i barbat sa faca primul pas, el se asteapta eu sa-l fac. Nu cred ca esti timid odata ce ai iesit cu fete la suc, apropo, nu trebuie sa fii cocalar si manelist ca sa se uite la tine, din contra, fete bune nu se uita la cocalari & manelisti. Fii amabil, iar cand vorbesti cu ele e bine sa vorbesti mai incet, ca atunci cand vb incet, pari mai sigur pe tine, dar nu prea incet ca este foarte grav daca vb incet de tot. Trebuie sa fii relaxat, sa fii sigur pe tine. Apropo, niciodata sa nu mentionezi in fata unei fete de alte fete, sau de fostele tale prietene sau ca stii o tipa care arata beton, etc. Nu suporta big grin. Contuce-te dupa faptul ca: Unei fete sau femei ii pace siguranta. Lor le place sa fie in siguranta si vor sta cu acel baiat care le poate oferi protectie si siguranta. Vai, inca ceva. Niciodata nu lasi o fata sa plateasca atunci cand te scoate ea sau o scoti tu in oras, dar niciodata sa nu o lasi sa scoata un ban din buzunar. In caz ca pune ea mana pe nota, fa tot posibilul sa i-o iei din mana. Bafta.