| adrian342 a întrebat:

Hei, acum un an nu aveam prea mare succes la fete...Prima data m au refuzat si acum toate ma plac.Cum sa ma comport cu ele?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi care sunt smechere le tratezi cu smecherie, care sunt mai cuminti le tratezi mai bine ca sa nu fi luat de prost, fiecare persoana merita tratata ca atare.

| sunetul a răspuns:

Inbrodobestele dar nu umbla cu mai mult de trei.

| Andreutzaaandreea a răspuns:

Normal si tu insati te plac pentru ceea ce esti, oricum sa fi dragut cu ele fele complimente intra in discutie cu ele... funda?

| deeadragutza2 a răspuns:

Comporta-te frumos cu el dar fii tu insuti si daca vreuneia nu ii comvine cum te comporti ai altele happy :*