| croissant a întrebat:

Am inceput sa vb cu un baiat de ceva vreme, mentionez ca inca nu ne-am vazut dar ma deranjeaza faptul ca pune presiunea asupra mea sa ii trimit o poza sexy cu mine in lenjerie... Este normala purtarea lui?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Nemessys a răspuns:

Eu zic ca decat sa spun daca purtarea lui este normala sau nu, eu mai bine iti zic sa faci ceea ce simti. Daca tu te simti confortabila si ai incredere in el sa-i trimiti o poza de genu, ok, daca nu, la fel de ok. Este decizia ta si trebuie sa ti-o respecte indiferent care ar fi aia. Si daca cumva insista prea mult pe tema asta eu in locul tau mi-as pune semne de intrebare.

11 răspunsuri:
| PetruPetruPetru a răspuns:

Nu.

| RAY a răspuns:

Este baiat, are nevoi sexuale, este normal

| corbulalbrosu a răspuns:

Totul depinde de convingerile tale etico-morale, in privinta a ceea ce consideri tu ca este normal sau anormal. Fiindca intre o poza in care femeie apare intr-o lenjeria intima si o poza in care este imbracata cu un costum de baie, artistic, etic sau moral nu exista nicio diferenta. Si vorba lui RAY, totusi este vorba de un baiat, nu-i asa? thinking

| Sofer a răspuns:

E perfect normal sa trimiți poze sexy sau nud.

| alina2k18 a răspuns:

''Este normala purtarea lui?''
Pentru un lab@giu dawinking

| mihai69 a răspuns:

Evident că nu e normal.

| GouDidodino a răspuns:

Da, toti băieții vor poze sexy si nu numai, e foarte normal

| SilentRain a răspuns:

Daca sunteți foarte apropiați si aveți încredere reciproca, da e normal
Dar din moment ce pune presiue pe tine, nu e ok.

| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât nu îi trimiți poze nud e ok.

| RAY a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Faza e astfel,fetele vor sa ne foloseasca de noi mereu, ele ne vad ca prietene,dar noi nu vrem prietene,asta nu vor unele sa inteleaga,ele vor sa se foloseasca de noi,de uni in mod fianciar,de uni in mod emotional, de uni sexual, ele fac categorii, de asta nu are rost sa iti pierzi timpul cu ele, timpul costa, e scump

| SG1995 a răspuns:

Oarecum, adică puii mei, e destul de normal să vrea să se masturbeze la poze cu tine, dacă îi permiți, e anormal dacă tu nu ești de-acord și el insistă excesiv.
Cel mai important e să știi dacă poți avea încredere în el sau nu. Deschiderea trebuie să vină din partea amândurora, și ar trebuie să vă cunoașteți, chiar dacă nu fizic încă, să aveți idee unul de altul, ce fel de persoane sunteți și așa mai departe...dar cel mai mult e nevoie de răbdare și pui mei să știi ce așteaptă celălalt.
Vezi ce urmărește? Vrea doar nudurile, doar sex sau caută ceva mai mult o conecțiune emoțională?