| bsir a întrebat:

Dragii mei am nevoie de o parare din nou. Am cunoscut un baiat pe facebook, am vorbit ceva timp si intr-un final ne-am vazut! Totul a fost ok am stat 6 ore numai in brate ne-am alintat asa ca doi porumbei a fost superb! Problema este ca azi dintr-o discutie in alta l-am intrebat ce vrea el de fapt! M-i-a zis asa ca vrea o relatie dar una moderna, in sensul ca amandoi sa avem libertate! Nu ma deranjeaza asta m-a pus pe ganduri faptul ca am vrut sa fac o poza cu el si nu a vrut si a inceput ca lui nu ii place ca sa faca poze cu iubitele lui si nici sa pun relatii pe facebook! Am asa impresia ca ii e rusine cu mine! Nu stiu de ce? Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| KwonJiyongParkJimin a răspuns:

O relatie moderna? si vrea sa aveti amandoi libertate. eu inteleg asta in felul urmator: vrea sa te indragostesti de el, sa aveti o "relatie" in care tu sa stai ca proasta( scuza-mi expresia) in casa iar el sa mearga prin cluburi/baruri cu prietenele prietenului sau... daca n-a vrut sa faca poza cu tine sigur ii este rusine cu tine. e clar! nu e serios. incearca sa afli daca cu fostele lui iubite a facut poze pe care le-a postat pe facebook. ai grija! nu accepta imediat. daca nu insista sa stea cu tine, trimite-l la gara!

| bsir explică (pentru KwonJiyongParkJimin):

De avut pe alat nu cred ca are pentru ca vorbim toata ziua l telefon prin mesaje etc. Si chiar m-am interesat nici cu fosta cu care a stat doi ani nu s-a pus in relatie pe facebook si nici poze cu ea. La chestia cu iesitu nu prea am ce sa zic ca nu iasa eu mai ies cu fetele pe afara! Si a fost o faza pe facebook cu o melodie unde cineva era curios cine e iubitul meu si el a zis ca el. Nu stiu ce sa fac imi e teama ca pun suflet si o sa sufar.Maine ne vedem din nou revin cu detalii mersii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru bsir):

Bun.Atunci asteptam pana maine.Dar tu fi vigilenta in continuare.Si nu pune suflet deocamdata.
Nu te grabi. Daca vezi totusi ca incepe sa se inmoaie si deci sa fie de acord cu pozele pe facebook, atunci poti sa iei si tu relatia asta mai in serios.Eu asa zic.
Adica no photo - no woman.
No woman no cry...

| bsir explică (pentru anonim_4396):

Hey buna scuze daca sunt prea stresanta dar nu stiu ce sa fac! Azi ne-am intalnit nu am putut sta eu decat o ora c am avut treaba! Ne vom vedea si maine! Chestia e ca Vineri era vorba sa merg la el si imi zice ca e ziua unui tovaras si nu stie sigur daca pot merge! Acuma intrebarea e de ce nu ma cheama si pe mine, chiar cred ca ii e rusine cu mine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru bsir):

Scuze si eu ca nu ti-am raspuns, da` am fost in medical...
Ce-ai facut? Te-a luat la petrecere sau nu s-a simtit prea bine si a zis sa stati acasa? Si dupa vreo ora a plecat el singur...

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mandalo a la porrawinking

| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Sunt sigură că te-ai atașat de el și poate este și reciproc,vă placeți.
Nu este nimic în neregulă dacă nu vrea poze sau relații pe facebook, poate aceasta este firea lui.
Libertate trebuie să existe, atâta timp cât nu te înșeală și încearcă să te includă în grupul lui și invers, pentru a fi mai ușor.
Tu trebuie să îl cunoști, dacă merită sau nu.

| mona a răspuns:

Eu cred ca ascunde ceva, sunt sigura ca mai are pe cineva

| RAY a răspuns:

Cel mai probabil vrea libertate intro relatie, acuma ca nu vrea poze pe fb bravo lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, toata stima mea pentru el. Viata privata iti apartine, nu trebuie sa fie pe internet, sa o vada toata lumea. Aia este viata reala, nu sa te lauzi ca maimuta pe Facebook.

| DoriKat a răspuns:

Eu am impresia ca el are prietena si tu esti roata de rezerva. nu fi atat de fraiera incat sa-l crezi. pune-l sa-ti demonstreze ca nu e cu altcineva, daca refuza violent cu siguranta minte!

| TequilaG a răspuns:

" Relatie moderna "?

| Addush a răspuns:

Poate isi doreste sa va cunoasteti mai bine. Eu consider ca nu se grabeste si ca isi doreste sa iti puna la incercare increderea, dar poate vorbeste cum a vorbit cu tine si cu altele eu zic sa discutati si sa ii spui ce nu iti convine si sa rezolvati problema impreuna.

| teo77 a răspuns:

E un pedofil despartete de el

| Everithyng1922 a răspuns:

Oamenii sunt ceea ce sunt...
O persoana pe care nu o cunosti, nu prea sti la ce sa te astepti!
Ar fi trebuit sa mai astepti, sa-l cunosti nu trebuia sa te grabesti. In ziua de azi trebuie sa ai grija poti da de fel si fel de oamenii.
Sfatul meu, inainte sa te mai intalnesti cu el..ar trebui sa incerci sa-l cunosti mai bine.
Sau mai bine ...ar trebui sa termini cat inca mai ai timp.
Noroc!