| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit vineri la liceu, in telefonul unui coleg o poza cu mine. Nu stiu de unde o are, nu am hi5 iar poza aceea nu am dat`o nimanui straight face De atunci numai la asta ma gandesc. De ce avea poza aceea cu mine in tel si de unde a luat`o oare? straight face Nu am nici o legatura cu acel coleg si ma deranjeaza faptul ca acel baiat totusi... are o poza cu mine in telefon! straight face

6 răspunsuri:
| BoGhDaN a răspuns:

Iln locul tau las intre ba daca te place

| zuzu a răspuns:

Nu ai poza in telefonul tau?big grin
probabil... dar doar probabil a umblat in telefonul tau si`...si-a trimis`othinking
alta explicatie nu ambig grin
si`. poate ca te place smug
by`by>big grin

| UniQue_1752 a răspuns:

Eu am poza in calculator e facuta de mine, dar nu am nici hi5 si nu am nici ID`ul lui sa fii zis ca a luat`o de pe ascuns.ro straight face... nu stiu...

| TVD a răspuns:

In locul tau l-as intreba de unde are acea poza.
doar nu te mananca happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca are camera poate a facut o poza pe ascuns cu tine
daca nu are camera poate i-a zis la unu sa iti faca o poza si-o trimis poza in telefonul lui

| StuparuDenis a răspuns:

Sincer, nu il baga in seama. Daca avea poza cu tine dezbracat mai ziceai, asa nu vad de ce te stresezi.