| StefaniaAlxx a întrebat:

Am incercat sa fac dragoste cu prietenul meu. Subliniez doar am incercat. Tin sa precizez ca amandoi suntem virgini dar m.a atins foarte putin cu penisul (neprotejat) si m.a durut deci ne.am oprit. Exista cumva vreo sansa sa raman insarcinata?

11 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Salut. Nu cred ca e vreo sansa sa ramai si nici nu te-a dezvirginat.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În PRIMUL rând, dacă te "atingea" cu penisul NU te durea!

Apoi, din moment ce aţi "încercat" să faceţi sex/dragoste, înseamnă că a "încercat" să te penetreze ( NEPROTEJAT ) şi în momentul în care a "forţat" himenul ai simţit durerea...

Deci, există RISC de sarcină din cauza lichidului preseminal care POATE conţine spermatozoizi!

Vezi răspunsul pe care ţi l-am dat la o întrebare anterioară...

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Stai linistita, nu s-a intamplat nimic.
Evita astfel de jocuri pe viitor.
Te pup!

| NnDWtf a răspuns:

Normal ca exista, fa-ti un control sau pune cianura la intrarea in vagin, astfel incat sa omori copilul prin vapori. Va iesi el cand se ofileste.

| JeffRider93 a răspuns:

Nu,pentru ca n-a bagat-o in tine, deci, nu s-a scapat. Sper ca te-am ajutat happy Numai bine.

| mada1820 a răspuns:

De ce incerci sa faci dragoste daca nici nu sti macar cand ramai insarcinata si cand nu? Si daca tot esti intr-o relatie aceste intrebari ar trebui sa i le pui iubitului tau.

| maryus83 a răspuns:

Da,cred ca faci tripleti

| RisenAngel a răspuns:

DA! Exista sansa sa fiti tot virgini si peste 10 ani

| CulturistuCris a răspuns:

Vino la mine ca te iau eu usor ala nu stiee

| Andrei4g a răspuns:

Este f.foarte putin probabil sa ramai, dar nu te mai risca pe viitor. Doar prezervativul va ofera linistea dupa...si de ce sa stai stresata in loc sa va vedeti de jocurile voastrewinking

| Louysse a răspuns:

NU