| bbnnmm a întrebat:

Am încercat să îmi bag un degețel acolo și am apăsat puțin si am văzut o gaură micuță... înseamnă că mi-am rupt himenul? Nu mi-am băgat degetul deloc după ce am văzut gaura aia.

5 răspunsuri:
| dia200 a răspuns:

Daca a curs sange cel mai probabil ca l-ai rupt. da de obicei nu se rupe chiar asa usor

| corbulalbrosu a răspuns:

Himenul are 1 sau mai multe gaurele/perforatii. Acestea au rolul de a permite trecerea menstrei produse in uter si de aici prin vagin in exterior.Tot prin acea gaurica poate fi introdus in vagin un OB cand esti la menstruatie. Daca iti vei introduce degetelul tau prin acea gaurica nu se va intampla absolut nimic deoarece pielita himenului este foarte elastica si se va intinde fara a se rupe. Astfel dupa un timp vei reusi sa iti bagi 2 degetele iar cu timpul chiar si un obiect mai grosut fara a leza sau deteriora himenul si te vei putea masturba in voie ramanand practic virgina.Maturbare placuta si LA MULTI ANI.

| LaESfanta a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Sunt 3 gaurele. In rest e ok.

| frostxtq a răspuns:

Copii din ziua de azi nu stiu cum sa se dezvirgineze mai repede. Mai nou virginitatea e o povara grea si nu am aflat?
Doar un baiat te va putea ajuta in privinta himenului.

| FlaviaC a răspuns:

Nu se rupe el asa de usor, stai linistita.
Un singur lucru il poate rupelaughing