| andreicaia99 a întrebat:

Am intalnit o fata si imi place de ea dar ea nu vrea sa fie cu mine adica suntem prieteni dar nu isi doreste mai mult cum sa o conving sa fie cu mine imi doresc enorm acest lucru

3 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

O sechestrezi?

Mă, fata aia ți-a spus că nu vrea. Păi las-o în pace.

| Captoresque a răspuns:

Eu zic să stai cuminte, că ți-a zis clar că nu vrea să fie cu tine. Te-a pus practic în vestitul "friend zone" de care toată lumea se plânge.

N-ai cum s-o convingi, asta e. Renunță și mergi mai departe, că dragoste cu sila nu se poate.

| Andreea22X a răspuns:

Nu mai insista, daca si ea te place va face si ea un pas catre tine stiind deja ca tu o placi..cum s-a spus deja: Dragoste cu sila nu se face happy