| κλάους a întrebat:

Am intrebat-o, si a spus "da". Vrea sa iesim doar ca nu stie unde si candhappy. Intrebarea este: Undesa mergem?happy Aici la mine nu am prea multe... un Mall, un parc, magazine, un drm de plimbatlaughing.

Poate imi puteti da niste ideei, iar eu le-as putea cauta... mersi

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La Mall este cel mai bine. Baftă.
Pa, pa.

| FlyingSoul a răspuns:

Daca te intreaba unde mergeti ii spui ca oriunde doar sa stai cu ea. Daca te intreaba din nou dai exemplele care le-ai dat mai sus si ii spui sa aleaga ea. Mult noroc!

| Mann02 a răspuns:

La mall taica happy... mai bagi o duma si e gata chestia combinatia happy
Duma fiind gluma legata de ce vezi prin magazin big grin

| RazvanGeorge a răspuns:

Si mie mi se pare ca la mall este foarte in regula deoarece acolo sunt multe optiuni: cinema, magazine, cafenele. Succes si va doresc o relatie minunata!