| LifeIsHard166 a întrebat:

Am lasat o fata insarcinata, si nu vreau sa se stie ca eu am facut asta deoarece mai are un prieten, se poate afla cine a lasat-o insarcinata?
Am nevoide de un raspuns urgent!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se poate afla de la ea.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Vorbeste cu ea sa faca avort

| corbulalbrosu a răspuns:

Cine este tatal unui copil se poate determina cu precizie de 100% printrun test de paternitate pe baza unei analize de ADN. Bineinteles ca testul va putea fi efectuat doar dupa ce se va naste copilul. Felicitari, peste 4 luni vei putea sa-i alegi si numele.

| mihai69 a răspuns:

Desigur. Mai ai timp să emigrezi în Australia.

| Fatamuntilor a răspuns:

Prietenul poate cere test de paternitate
Asuma-ti responsabiliatea si recunoate copilul
Daca tu esti major, si fata e minora e bai mare, pot si sesizate autoritatile.
Vorbiti cu parintii vostri!

| ywar a răspuns:

Da-mi voie sa nu te cred.

| COSMIN20041705 a răspuns:

E simplu du-te si mai reguleaz-o de 10 ori ca se rezolva problema ca de la atata p***
copilul o sa dispara.

| LifeIsHard166 explică:

Pai cum sa faca un test de ADN, nu trebuie sa imi faca si mie?