| ANONIIIIMAA222 a întrebat:

Cum pot afla cine mi-a spart parola de la mail si de la facebook? Se poate afla cine a facut asta? Va rog raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Chiar as vrea sa te ajut.

Numai bine iti doresc.

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Nu cred ca poti, e imposibil.

Tot ce poti face este sa o recuperezi.

| ANONIIIIMAA222 explică (pentru Dariusuu):

Nu este nici o sansa sa pot afla? sad macar sa localizez cumva..nu stiu

| Dariusuu a răspuns (pentru ANONIIIIMAA222):

Ai avea nevoie de un program avansat, iar eu chiar nu stiu daca l-ai putea avea.

| ANONIIIIMAA222 explică (pentru Dariusuu):

Aha..multumesc oricum.

| Dariusuu a răspuns (pentru ANONIIIIMAA222):

Chiar as vrea sa te ajut.

Numai bine iti doresc.

| DDCC a răspuns:

Cine a spart-o sau să o poţi recupera?
Am aflat de un site
http://www.readnotify.com/

Îţi creezi un cont acolo (unul ficţional nu real) şi introduci adresa ta de e-mail, care ţi-a fost furată.
Când hoţul primeşte vreun e-mail pe adresa ta de e-mail site-ul îţi va da o notificare, poţi detecta IP-ul şi de acolo unde stă etc.
Nu ştiu ce ai înţeles, vezi ce a scris Nelul aici
http://www.tpu.ro/......d-trebuie/

P.S Nu folosi ce ştiu ce programe sau angaja un hacker, după mine e pierdere de timp.