| eliza_5786 a întrebat:

Am mai pus o data intrebarea asta si mi-a fost refuzata cu motivul ca are un continut obscen, dar eu am mai vazut intrebari de genul si nu au fost refuzate.deci eu nu stiu cine ce are impotriva mea. vroiam sa stiu cum pot sa-mi conving prietenul sa-mi faca sex oral? ce este asa de obscen? nu ati mai auzit sau ce? ce nu vi se pare corect? nu cred ca am fost vulgara sau am folosit un limbaj neadaptat.pentru cei care vor sa-mi raspunda as vrea sa stiu cateva sfaturi in ceea ce priveste sexul oral.suntem impreuna de 3 ani jumate iar inainte adora sa-mi faca iar acum nu mai stiu ce se intampla.imi zice ca pur si simplu nu are chef.eu ii fac lui(nu mi-e rusine sa recunosc pentru ca consider ca este un lucru cat se poate de normal, nu ai de ce sa-ti fie rusine, iar cand esti de mult timp impreuna cu o persoana este indispensabil; pentru cei care vor), dar nu pot mereu sa-i fac numai eu si el sa-mi zica ca nu are chef, ma simt folosita intr-un fel. daca stiti careva dintre voi, un truc, sfaturi sau ceva.cum as putea sa-l fac cum era inainte.pentru cei care vor raspunde vreau sa stiti ca la inceputul relatiei era tandru, dulce, ei si acum este doar partea cu sexul oral...ma cam deranjeaza. sper ca nu am folosit ceva neadaptathee heemultumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...chestiile astea se mai intampla intr-o relatie. dupa un timp la unele persoane le dispare aceea dorinta de a te face sa te simti bine s-a invatat cu tine ca esti a lui, ca tu ii faci toate poftele si el nu simte o obligatie sa faca chestia asta inapoi pentru ca poate nici tu nu ai insistat Nu trebuie decat sa il rogi frumos in momentele intime. Daca vezi ca nu doreste nici asa incearca sa afli raspunsul de ce? nu-i place? are o problema cu ceva anume? stii tu la ce ma gandesc nu stiu.sau ar mai fi variata sa nu ii mai faci nici tu lui sa vezi el cum reactioneaza spune-i ca nu ai chef sau ca mai tarziu sau gaseste si tu ceva scuze. apoi poate vei putea sa iti dai seama care e problema.insa totusi cel mai usor ar fi o discutie deschisa intre voi pe tema asta.bafta multa! pup

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu-i mai fa nici tu sex oral lui si vezi cum reactioneazawinking

| madagascar a răspuns:

Nu mai face nici tu, schimb pe schimb. daca el nu vrea, ii spui ca nu-i mai faci nici tu, poate e ceva ce nu i-a placut dar i-a fost rusine sa iti zica sau poate nu a vrut sa te superi si te refuza politicos, cad faceti chestia asta e foarte importanta igiena, deci vorbeste cu el si vezi care e motivul. e posibil sa nu vrea o perioada si apoi sa-i revina cheful, asa sunt barbati mai ciudati.

| RUMBURAK a răspuns:

Discuta cu el. poate il deranjeaza ceva(gust, miros). sau poate a intervenit rutina.

| darkgirl_9581 a răspuns:

Cred ca a aparut rutina ...incercati si voi ceva nou. locatii diferite pozitii si la partea cu sexul oral spune-i clar si raspicat nu dai nu primesti laughing bafta

| Luana_8490 a răspuns:

Discuta cu el. cel mai simplu si mai bine.motive sunt multe dar numai el le stiehappy