| swet girl 22 a întrebat:

Am nelamuriri legate de TPU:1.cum pot deveni expert TPU? 2.cu ce ma ajuta punctele acumulate si de unde vin acestea? 3. pot sterge intrebarile editate de mine? daca da cum?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Bubu9110 a răspuns:

1 Expert TPU devi in timp obtinand funtite, fiind activ si conteaza foarte mult modul in care raspunzi la intrebari.

2 Nu stiu cu ce te ajuta punctele TPU... probabil sa devi expert, desi nu cred ca asta e scopul punctelor. Ele se acumuleaza cand pui intrebari, cand castigi fundite, cand raspunzi si atunci cand iti este declarat raspunsul "Folositor" si "Inteligent", poate si "Nefolositor", "Amuzant" sau "Stupid"...

3 Da le poti sterge... ii scrii administratului, Raluca http://www.tpu.ro/utilizator/admin... ea se ocupa de stergerea intrebarilor si multe altele.

| Alina a răspuns:

Expert poti deveni raspunzand la cat mai multe intrebari si dobandind multe fundite. Punctele te ajuta sa urci in top. Din cate stiu nu poti sterge o intrebare decat daca rogi moderatorul.

| anonim_9938 a răspuns:

Si eu vreau sa sterg intrebari dar se pare ca nu se poatesad

| buubi a răspuns:

Ceea ce nu inteleg este faptul ca ti-ai pus intrebarea pe care nu ti`o condamn la sectiunea "dragoste si sex". ma rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU ajungi prin a da raspunsuri inteligente nu gen "nu stiu frate"sau ceva de genul. Punctele adunate nu stiu pentru ce folosesc dar ele se pot obtine prin raspunsuri la intrebarile celorlalti.La intrebarea 3 chiar nu stiu.