| anonim_4396 a întrebat:

Aveti ceva nelamuriri legate de mine?

Răspuns Câştigător
| AtsukoKure a răspuns:

Darude-Sandstorm

16 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Dud ai 3 sfârcuri sau 4 pe bune mă stresează chestia asta spune-mi te rog să stau liniştită.

| Pricked a răspuns:

Când îmi... când îmi vei returna hainele?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Câţi centimetri are unghia ta mare de la piciorul drept?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cf? :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai sa stii cam.nu-s lamurit deloc.da deloc auzi? nu stiu ma cu ce sa leg nelamuririle aste de tine.le atrn cu carlige? le leg cu ata? le lipesc? adica le fac lipeala cu tine? tu cum crezi?

| Lαrisα a răspuns:

Nu, boss. tongue

| SabinaQueen a răspuns:

Imi faci cinste cu inghetata aia sau nu?

| Vlach a răspuns:

Esti om sau om?

| pufuletziii a răspuns:

De ce Turbox? De ce nu Tarbox sau Tirbox?

| ShadoWCrist a răspuns:

Da.In legatura cu intrebarile puse degeaba/fara rost. big grin

| anonim_4396 explică (pentru ShadoWCrist):

Apoi la tine toate întrebările de pe T/A îs degeaba, fără rost sau neamuzante! Pune tu una amuzantă care să-ți fie pe plac și lasă comentariile tale FARĂ ROST!winking

| anonim_4396 explică (pentru ShadoWCrist):

Sper ca ai vazut ca sunt puse la Trivia/Amuzante, la aceasta categorie se pun numai intrebari de genul asta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Apropo, tu ai pus prin noiembrie-decembrie o intrebare in care ziceai ca il iubesti pe Ashadow?(Una care acum e stearsa)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Http://www.tpu.ro/......-like-you/

Bă, deci dacă le mai citesc o dată conversaţia mor =))

| EşanuPaulaAndreea a răspuns:

Mereu m-am întrebat: ''Turbox e om sau?''.
Ajută-mă, te rog. Dă-i un sens vieţii mele.