| dariia2098 a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Caut un baiat de cateva zile si nu pot da nicicum de el.Nu ii stiu numele, nu stiu nimic de el.L-am vazut miercuri in Atrium Mall din Arad chiar la cafeneaua de la intrare pe la ora 13.
Daca e cineva din Arad va rog sa ma ajutati.Chiar era frumos baiatu

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt atat de curios cum iti inchipui tu ca o sa te ajute cineva...

| SkyPilot a răspuns:

Incearca sa il cauti pe facebook, chiar daca e acul in carul cu fan poate ai noroc.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

laughing Nu esti intreaga la minte

| Lawliet14 a răspuns:

Tare!

| Lawliet14 a răspuns:

Incearca sa vezi daca n-a dat like la pagina mall-ului de pe Facebook, dar exista bineinteles.

| pufulescu a răspuns:

Cauta-l pe facebook, alta sansa nu ai. Ia la rand toti baietii din Arad ca alta sansa nu ai fara o poza, si politia ar avea mari dificultati sa il gaseasca, fiindca tu esti singura care stie cum arata. Daca vine frecvent prin mall va avea pe profil poze facute acolo.

| Pentragram_Gabriel_2000 a răspuns:

Poate are Wabbit?

| dariia2098 explică:

Trasaturi: parul era blond-saten
Inaltime1.80
Aprox 15-16-17 ani
Nasu mai ridicatlaughing si zambetul larg si frumos

| LoveSleep a răspuns (pentru dariia2098):

Pune anunț.
(La biserică, pe olx, la mall.)

| dariia2098 explică:

Voi glumiti da eu is disperata laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru dariia2098):

Daca era vorba de cafeneaua/birtul din sat ai fi putut avea o sansa, insa ceea ce incerci tu este chiar mai imposibil de realizat decat de gasit acel ac buclucas din poveste laughing Insa spera deoarece se stie, speranta nu moare niciodata.

| teajuteu97 a răspuns:

Buna Daria
Daca vrei te voi ajuta eu happy
Si eu sunt din Arad.
Spune-mi cum te numesti pe facebook.