| anonim_4396 a întrebat:

Off am o problema si sper sa ma ajutati.Chiar as avea nevoie de voi sad acum doua saptamani m-am intalnit cu un baiat pe care il cunoasteam de mai demult bun si atunci ne-am sarutat si m-a facut frumoasa, chestii..si de atunci pana azi zilnic zilnic a intrat pe mine dar nu a zis deloc sa mai iesim. Oare ce tot vrea? Eu m-am indragostit de el dar cum nu l-am mai vazut mi-a trecut incet incet happy ..si acum cateva zile am inceput sa vorbesc cu un baiat care el m-a placut acum cateva luni dar nu i-am dat atentie si ii super dragut si acum parca mi-ar placea sa fiu cu el.ca el macar vrea sa iesim.dar nu stiu eu tot ma gandesc unpic, unpic la primul dar cum imi da atentie doar pe net...Ce ziceti? sa ii dau atentie la al doilea? Sau?

4 răspunsuri:
| reihiuke a răspuns:

Eu zic sa ii intrebi pe fiecare ce vor si apoi sa te hotarasti in functie de asta.

| beautifullie a răspuns:

Dar de ce nu-l intrebi pe respectivul ce vrea de la tine? dupa mine e mai usor asa. sa stii si tu ce faci. ti-e frica sa nu-ti spuna ca nu vrea nimic? asta e, mergi cu urmatorul

| Giuney a răspuns:

Bun de primul iti recomand sa-l uiti fiindca el sigur neiesind cu tine iese cu altele si iti recomand sa ramai la aldoilea big grin

| Jessyka888 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vb cu primul si sa il intrebi exact ce vrea de la tine daca vrea ceva serios sau a fost doar o joaca de copii...dar pana la urma daca chiar vroia ceva te cauta si vroia sa va intalniti...cel mai bine ar fi sa ii acorzi mai multa atentie la "al doilea" si sa il lasi pe celalat in urma ca nu cred ca vrea ceva de la tine:* Bafta:*