| rastamanroby a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Imi place de o fata, e draguta, dar sunt rusinos de felul meu. Ce ar trebui sa fac sa ma apropiu de ea?
Va rog sa dati niste sfaturi

Răspuns Câştigător
| Jigsaw a răspuns:

Intereseaza-te ce-i place,stai pe langa ea,zambeste-i, cerei nr de tel, cheam-o la un suc si spune-i ce simti.

3 răspunsuri:
| Bamboccea a răspuns:

O prinzi intr-un colt si o f***i bine bine bine! laughing

| EmaEmax a răspuns:

Fi prietenos,comunicativ,zambeste-i, invit-o la o plimbare in parc sau la cinema, da-i de inteles ca o placi apoi spune-i ce simti pentru ea.

| rastamanroby explică:

Chiar daca am dat funda tot mai pot da voturi asa ca va rog mai dati-mi idei