| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! nu faceti misto
deci de cateva luni dupa terminarea actului sexual oul stang imi intra oarecum in burta, iar daca apas unpic mai sus de oua imi revine la loc, e normal?

4 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Nu iti intra in burta, dar se strand usor sub penis, unul mai sus decat altu pentru ca tu faci efort de du-te vino ca sa poti sa ejaculezi, dar dupa aceea dupa cateva minute dupa actul sexual(ejaculare) ele revin la normal.

| secrets a răspuns:

Ar fi bine sa faci un control medical.Numai bine!

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Nu am mai auzit de asa ceva, poate ti se pare tie, dar nu e exclus sa simti asta, ar fi mai bine sa faci un control, dar eu cred ca "ouale" nu sunt in mod egal asezate, cred ca unul e mai sus si unul mai jos, nu stiu pentru ca nu sunt baiat, dar eu cred ca ti se pare, relaxeazate, poate nu ai nimic.

| Marius_Florea_1990 a răspuns:

Poate oul tau simte nevoia de miscare laughing