| JustMe_7096 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! nu mai stiu ce sa fac de draci! am probleme cu yahoo messenger 11. deci... mi-am facut un alt id si am trimis mass la toata lista sa dea add. toate bune si frumoase. cand au inceput aia sa dea add in loc sa imi apara id-urile la Friends si asa mai departe imi apar la adress book. acolo intra! de ce? nu stiu ce naiba are! ma enerveaza rau de tot. si daca incerc eu sa dau add nu imi merge. va rog ajutati-maaa! cel mai bun raspuns primeste funda!:X mersi:* si scuze de >categorie:" e cea mai vizitatawhistling

2 răspunsuri:
| brutus123 a răspuns:

Incearca sa ii selectezi pe toti folosit Ctrl si dai click pe nume. Apoi dai click dreapta si dai acolo la fiends.O sa ii trimiti pe totihappy

| toti2121 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie(funda te rog)