| Vasu27 a întrebat:

Salut
Yahoo(Messenger)
As vrea sa sterg adresele sau id-urile care sunt inca in request pending,
deoarece imi da eroare cand mai vreau sa adaug pe cineva in lista
1099 in Adress book
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| llust a răspuns:

Apesi CTRL+H, sa ii vezi si pe cei offline, si pe cei "request pending". Tii de CTRL si ii selectezi pe toti care vrei sa ii stergi. Apoi, dupa ce i-ai selectat, apesi pe tasta "Delete".

| Vasu27 explică (pentru llust):

Mersi prietene de raspuns si interes dar vreau sa stiu daca se poate automat.
Asta ce ai zis tu stiu, e simplu,, dar am mult si vreau o metoda mai repede.Mersi de raspuns
Ceau

| llust a răspuns (pentru Vasu27):

Automat nu exista. Doar manual poti.

| Vasu27 explică (pentru llust):

Ok atunci, atunci cred ca asta e limita pe care o avem.
Mersi