| anonim0374738 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Nu pot sa ma despart de prietena, am incercat, dar tot am ajuns sa ne impacam si vreau sa o fac pe ea sa se desparta de mine. Ajutor va rog

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ce drame ai, frate.

Răspuns utilizator avertizat
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Doamne feri'! Cum va mai rabda Pamantul, oare?straight face

| Morrígu a răspuns:

În primul rând poate că ar trebui să nu vă mai învârtiți în jurul cozii. Spune-i adevărul; că nu te mai interesează. În al doilea rând nu are rost să vă certați când vă puteți despărți civilizat și sincer. Mult vă mai place să complicați lucrurile.

| Ottakringer a răspuns:

In primul rand de ce vrei sa te desparti de ea?

| Mdln_Mada_1994 a răspuns:

Cel mai simplu : INSEAL-O! big grin

| Doena a răspuns:

Prietenul meu dorea acelasi lucru sa faca cu prietena sa, insa dorea ca ea sa renunte la el si sa fie vinovata nu el. El se ducea la alte fete si facea in asa fel incit sa ajunga vorbele laurechile prietenei sale. Aia a rabdat cit a rabdat dar nu mult timp si l-a lasat. Incearca si tu, poate iti merge!