| Angelina001 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, prietenul meu se comporta tare urat cu mine are zile cand imi vorbeste frumos iar altele cand imi vb tare urat nu stiu ce este cu el, imi puteti spune ce sa fc? nu stiu ce este cu el ca nu mereu se comporta asa! si il iubesc tare mult suntem de doi ani impreuna.

Răspuns Câştigător
| izabelaAna a răspuns:

Ori tu il stresezi si esti prea geloasa ori el are pe alta straight face...

am trecut si eu prin asta si era din cauza ca nu-i dadeam mai mult timp pentru el si iesirile lui cu "diferiti prieteni"

acum nu mai suntem impreuna, nu are rost sa stai cu cineva care se poarta urat cu tine. Lasa-l in pace daca te iubeste si tine la tine te cauta el daca nu, nu te merita :*

| Angelina001 explică (pentru izabelaAna):

Pai sunt si alte chestii pe care nu as putea sa i le spun oricui...nui vorba ca sunt prea geloasa sau ca il stresez ca nu prea am cum sa o fac si nici nu poate avea pe alta data fiind situatia in care este, are un comportament tare ciudat in ultimul timp

| izabelaAna a răspuns (pentru Angelina001):

straight face este o pagina de socializare, nimeni nu cunoaste pe nimeni si nimeni nu stie despre nimeni nimic!

daca esti tu sigura ca nu are pe alta atunci vorbeste cu el si intreaba-l dc se poarta urat. cere-i explicatii dk nu primesti nici-un raspuns nu are rost sa te rogi de el. poate s-a plictisit sau relatia voastra deja s-a consumat straight face

3 răspunsuri:
| Maya_deci_1993 a răspuns:

Poate il sufoci, incearca sa astepti pana te suna el, poate are si el probleme. intreaba-l ce are?