| nicoleee30 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Sunt foarte stresata, sub presiune si plamg tot timpul crying. numai pot! Imi vine sa ma sinucid sad. Pe data de 24 octombrie prietenul meu a avut sperma pe chiloti, a sterso cu servetele umede si s-a sters si pe maini tot cu servetele umede(mentionez ca nu cu aceleasi servetele, e ridicol ). Apoi m-a atins in zona aia dar nu prin contact direct, ci mi-a atins-o cu pantalonii pe mine.Adica numa piciorul l-a atins cu mana, in rest zona aia nu a fost atinsa direct deloc. Dar eu tot am impresia ca vreun spermatozoid s-a strecurat untr-un fel sau altul. Eu nu am nici un simptom ca as fi insarcinata dar eu asta cred! Si el imi spune ca ii imposibil si pe 2-3 forumuri pe care am dat au spus sa stau linistita ca nu sunt. Dar eu refuz sa cred astaa! Imi vine sa mor crying! Stiu ca ce am facut este nepotrivit varstei mele, am fost o idioata imensa dar m-am invatat minte! Am doar 15 ani nu pot sa ma duc sa imi iau un test de sarcina...sunt asa de stresata sad Stiu ca ce am facut nu merita iertat dar promit ca nu se va mai repeta crying. Ma rog de 3 ori pe zi si tot ce vreau este sa nu fiu insarcinata sad! Va rog ajutati-ma! Nu stiu ce sa fac.probabil voi sfarsi de la o supradoza de pastile pe care le voi gasi in casa sad! Am nevoie de ajutor. ajutati-maa!:X Doar pe voi ma bazez :*:*

19 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Linistestete! oh go on E ridicol, doar el s-a sters, si mai ales, aveai pantalonii pe tine! e imposibil, sansele de a ramane insarcinata sunte de 0%! Pur si simplu te mustra constiinta acum, atat tot!:-)

| MikyMi a răspuns:

Oau! Scoate din discutie partea cu sinucisul. Te-ai gandit ce lasi in urma? Nu te mai gandi la tine, pac m-am sinucis, am scapat, ce ma doare capul de familia mea de prietenii mei! nu?
Iti place sa lasi numai suferinta in urma ta? Nu cred!
Banuiesc ca degeaba iti zice lumea NU ESTI, NU ESTI... pana nu te convingi singura nu scapi de stres! Esti de la oras? Ai kaufland sau vreun magazin mare pe acolo? Gasesti acolo teste de sarcina, la kaufland au sigur ca am vazut, in zona cu plasturi si chestii din astea dar e imposibil sa nu aiba si la restul magazinelor mari. Iti cumperi de acolo ca e mai usor, nu trebuie sa ceri.iti iei de pe raft, mergi la casa platesti si gata, nu te intreaba nimeni nimic.
Ai nevoie de maxim 5 lei si mult curaj!
Iti faci testul si te linistesti!
Multa bafta!

| briosicabriosel a răspuns:

Hei hei hei, buna, stai linistita nu ai cum sa ramai, in caz de iti intarzie menstruatia este de la sterss pentru ca esti foarte stresata

| Jigsaw a răspuns:

Fa o vizita unui psiholog, ai clar probleme.

caramela
| caramela a răspuns:

Mai intai dati 2 palmewinking nu ai cum sa fii gravida, pentru ca spermatozoizul in contact cu aerul o mierlestewinking ramai insarcinata numai daca flacaul a introdus obiectul muncii in pasarica tablushing off ce copii curiosi sunteti voi ca incercati sa aflati multe, tineri fiind, mult prea tineristraight face

| trăncănici a răspuns:

Şi să nu-mi spui că ai rămas şi gravidă de la un frecuş! Dar dacă vrei neapărat copii, trebuie să faci sex, nu frecuş!

| poesia a răspuns:

Mergi te rog la psihiatru, si lasa sexul, tu ar trebui sa te joci cu papusile nu sa faci sex.

| telluno a răspuns:

Asa este happy
Pentru a fi mamica ai nevoie de multa muuunncaaa.
Nu de o simpla frecare.
Stai linistita.nu ai cum sa fi ramas.
Dar ai grija pe viitor
Numai bine iti doresc

| telluno a răspuns (pentru telluno):

Dami id tau printr-un mesaj pentru ca pe contul meu nu pot trimite mesaje.
vreau sa te mai scot din starea in care esti...am niste melodii frumoase.
pup

| allynna17allynna a răspuns:

Cui promiti ca nu se va mai repeta? noua? in primul rand ai aflat bine ce ai aflat ca este ff putin probabil sa ramai insarcinata. la mine prietenul meu si.a dat drumul in mine de multe ori... poate din greseala, nu stiu...dar chiar daca nu si.a dat si am avut contact direct nu am ramas insarcinata. si daca te duci la farmacie si ceri un teste de sarcina care e faza? doar nu o sa te certe farmacista ca dc cumperi? e problema ta ce faci cu el si pentru cine il iei. nu te mai speria asa din orice!

| andyutu23 a răspuns:

De unde esti?

| anniebox16 a răspuns:

Nu ai ramas insarcinata stai linistita. Este imposibil.

| zozole12 a răspuns:

Stai linistita ca nu esti insarcinata. happy

| cristinamax a răspuns:

Eu zic sa nu te mai stresezi degeaba. Nu ai cum sa ramai insarcinata daca nu ai avut contact. Linisteste-te ca totul este bine, si in plus nu ai facut nimic asa de grav incat sa fi iertata. Stai linistita!

| LoRd2 a răspuns:

laughing
Vorbesti serios? Daca lumea iti zicea ca nu ai nimic tu de ce nu vrei sa crezi?
La 15 ani ar trebui sa iti dai seama cat de stupid suna intrebarea ta...
Daca nu vrei sa ramai insarcinata nu te mai juca cu focul...
Eu zic sa te duci la psiholog totusi straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa fii insarcinata. Spermatozoizii in contact cu aerul mor.happy

| andyutu23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba nu mor! documenteazate ca te ia gura pe dinaintewinking

| EeAnia a răspuns:

Hei, stai linistita, nu poti ramane gravida. Banuiesc ca esti si virgina din cate mi-am dat seama (dupa faptul ca esti foarte rusinata doar pentru asta). Documenteaza despre sarcina, cum poti ramane insarcinata si vei vedea ce implica conceperea unui copil. Nici decum atat. Iti dai seama ca daca s-ar face copii asa usor, planeta ar fi mult mai populata ca acum? Pe viitor incearca sa asculti si de site-urile de specialite (ele stiu mai bine ca noi), dar si de prietenul taubig grin

| dhsvgadcf a răspuns:

DA! esti insarcinata...