| nicoleee30 a întrebat:

Prietenul meu a avut sperma pe chiloti, a sterso cu servetele umede si s-a ster si pe main maini tot cu servetele umede(mentionez ca nu cu aceleasi servete; le, e ridicollaughing ). Apoi m-a atins in zona aia dar nu prin contact direct, ci mi-a atins-o cu pantalonii pe mine. E posibil sa raman insarcinataa? Adica numa piciorul l-a atins cu mana, in rest zona aia nu a fost atinsa direct deloc.Totusi e posibil?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, atat timp cat nu a intrat sperma in vagin sarcina nu se va realiza.

| superdorex a răspuns:

Nu iti fa nici o grija nu se poate ramane asa, doar daca te penetreaza.si isi da drumul in tine, si atunci depinde de alti factori... oricum fii linistita!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu şi nu şi nu şi nu...Cum să ramai insărcinată dacă te-a atins cu mana(chiar asa cu spermă pe ea) pe picior sau pantalon!?

| BlancaFantasma a răspuns:

Doamne fereste de o sarcina neasteptata! nu ai cum sa ramai insarcinata, fi mai atenta data viitoarehappy

| Mysteryossa a răspuns:

Bineinteles ca nu.nu exista sanse de 100% sa ramai nici daca isi da drumu' in tine. dapai cu pantalonii p tine.stai linistita ca nu e nici un risc

| BraticeviciBogdan a răspuns:

Cum poti sa ramai insarcinata daca ai avut pantalonii pe tine? Nu este logic? Si cam ce procese a avut prietenul tau de a avut sperma pe chiloti si pe maini? Daca imi zici ca se masturbeaza cand se uita la tine... lame
Stai linistita, nu exista penetrare si finalizare in tine deci este cam greu sa ramai insarcinata.

| andreutza93 a răspuns:

Dumnezeeeule,cati ani ai? cum poti sa intrebi asa ceva? normal ca nu ramai insarcinata, doamne fereste, apropo data vii toare folositi un prezervativ sa nu se mai murdareaca iubitu tau pe maini si pantaloni laughing bine? este si mai sigur. ceau

| nicoleee30 explică:

Dar ideea ii ca mi-or crescut sanii dintrodata sad Adica cu vreo 2-3 cm.Adevaru ii ca m-am ingrasat destul de repede(in 1-2 saptamani m-am ingrasat 2 kg + ca am mancat numai prostii ca:pizza in fiecare zi, shaorma, cartofi prajiti ) Dar mi frica ca nu din cauza grasimilor din mancarea asta asa nesanatoasa si ca ar putea fi din cauza sarcinii pentru ca am citit pe net ca asta ii unul dn primele semne. crying Lamuritimaa:X

| alyn01gr a răspuns:

Nu. logic doar ai avut pantaloni pe tine
!