| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. un psiholog, sau macar o persoana care sa ma ajute sa ma lamuresc pe mine insumi. m-am despartit de prietenul meu, si am nevoie mare sa vorbesc cu cineva strain tot ce ma framinta si ma doare, si care e dispus sa ma sculte...

14 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Si eu ma simt exact, doar ca nu m-am despartit de nimeni, nici macar nu sunt cu cineva! ma simt atat de teribil.parca totul imi merge pe dosstraight face

| ConnstanntiN a răspuns:

Spune happy

| doc69 a răspuns:

Ok da-mi un mesaj si vorbim

| Emazio a răspuns:

Prezent la datorie! ce s-a intamplat?

| white_2190 a răspuns:

Si eu sunt dispusahappy

| Neinteresantul a răspuns:

Te astept la orice fel de discutie, prin text sau prin voce (la microfon). Sunt deschis la orice si imi place sa ascult.

Sper sa te pot ajuta. Ma gasesti la ID: neinteresantul

Am o varsta apropiata de a ta si sunt trecut prin multe happy.

| Soonia a răspuns:

Cu mine poti vorbii tot ce te framanta:X!

| Paulin89 a răspuns:

Partea naspa este ca te vei simti singura o perioada, ca si cum o bucata din tine s-a rupt. Tot ce-ti mai ramane de facut este sa o umpli cu lucrurile care te fac fericita(familie, prieteni). Invata sa apreciezi viata asa cum o faceai inainte sa fi cu cineva si nu uita ca "a fi singura" nu este sfarsitul lumii, din contra ai mai mult timp pentru tine. Rasfata-te pe cat poti. Tu esti acum cea mai importanta persoana din viata ta.

| mikilaina a răspuns:

Buna dimineata,

Daca vrei sa vorbesti cu un psiholog pentru a trece peste aceasta perioada delicata din viata ta iti recomand sa intri pe topexperti.ro - prima platforma de comunicare din ".ro" care ofera consiliere psihologica online. Intri, iti faci un cont si poti discuta cu unul din cel peste 25 de psihologi din topexperti.ro, pe chat sau intrebari private. Ai grija de tine, nu lasa timpul sa treaca in defavoarea ta si cunoaste-te mai bine pe tine si fortele tale.

| Cristynik a răspuns:

Eu sunt dispusa!

| petaluda a răspuns:

Buna,daca doresti putem discuta,id-ul meu este magdalyny,important e sa-si dai seama k tu esti cea mai importanta, fericirea ta consta in ambitia si curajul tau de a ridica capul si a nu pierde nici un moment din viata indiferent prin ce ai trecut, crede-ma vorbesc dupa o relatie de 11 ani

| adorablegirl a răspuns:

Prietenie_miruna_fumata uite baga id meu si vb orice discutam. k?

| Öpëи a răspuns:

Daca ai nevoie sa te descarci cuiva eu sunt dispusa sa te ascult cu cea mai mare placere uite id.ul meu off.planet62 happy

| Chebac_Alex_1989 a răspuns:

Si eu lasa-mi id :*