| Daniel_4881 a întrebat:

Am nevoie de asjutor personal...deci nu vrea sa-mi dati link sau ceva. Am 2000 de puncte pe abonament si as putea sa cumpar ceva cu acele puncte apoi sa renunt la abonament sa trec pe cartela?

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Imi place la ce categorie ai pus tu intrebarea! In fine, nu ai spus la care companie de telefoane ai abonamentul, dar in principiu se poate sa cumperi telefoane sau sa-ti platesti convorbirile din aceste puncte. Daca nu esti legat de vreun contract poti trece pe cartela.

| justmeesb a răspuns:

Pentru ca ai abonament nu poti sa folosesti punctele sa-ti iei un telefon si apoi sa renunti la abonament, primesti telefon daca ramai in continuare pe abonament 1 an cel putin. Eu iti recomand ca daca tot vrei sa renunti la abonament si sa te alegi cu ceva sa-ti platesti factura cu punctele si apoi te treci pe cartela.

| Daniel_4881 explică:

Justmeesb - total incorect... iar penntru Elianna, multumesc ai mare dreptate si mno...scuze de categorie dar e cea mai vizitata