| EuGuDuS a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un router portabil de la TP Link m7350. Cum as putea sa il folosesc fara a cumpara un abonament de la vreo companie, ci doar sa bag o cartela cu internet pe ea. Nu stiu cu lucreaza sistemul acesta, daca puteti sa imi puteti explica si sa imi spuneti ce pot sa fac v-as multumi foarte mult.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si cartela aia cu Internet de unde o ai? Aia nu inseamna abonament? Sau cartela aia fabrica internet singura...

| EuGuDuS explică:

O cartela pe care sa o cumpar de oriunde si sa bag cumva internet pe ea, gen dat mesaj cu un cod anume si primesc 2 GB sau cat vreau. Pot sa fac asta si cum?