| gabb a întrebat:

Am nevoie de cineva cu, care trebuie sa discut anumite probleme. Care vrea sa ma ajute lasati id. ul aici sau daca nu puneti`l pe privat happy. Mersi.

5 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Ce probleme ai draga de sunt asa importante de vrei sa le discuti cu noi? sentimentale te pot rezolva, sunt trecut prin ele, sufletesti la fel, de sanatate nu ma bag. am ceva vechime pe TPU si am ajutat ceva prieteni, dar din pacate nu mai ma lasa timpul, asa ca nu stiu cum sa facem, pe pc nu prea intru, pe telefon in fuga

| MyFirstLove a răspuns:

Cati ani ai? Si da cum zice Ioana14 happy

| ioana14 a răspuns:

Pai ce probleme ca sa stim si noi daca iti lasam id

| unarab40 a răspuns:

Unarab40 pe yahoo

te astept sa discutam

| MiyruNa a răspuns:

Only_4_u_honneyhappy.