| antrox43 a întrebat:

Nevoie de ajutor. Baiat la rascruce de drumuri. Probleme,chestii...
Am nevoie de cineva cu care sa discut. Cineva capabil sa asculte si sa dea sfaturi, cineva cu experienta de viata.
Dati un mesaj privat.
mersi.

5 răspunsuri:
| lo a răspuns:

Poti sa sintetizezi aici problema si vei avea parte de mai multe opinii.
Daca un poti sa imi lasi mesaj si am sa incerc sa te ajut.

| antrox43 explică (pentru lo):

Da-mi tu un mesaj cu un id de mess ca eu nu pot sa-ti dau.

| lo a răspuns (pentru antrox43):

Ma refeream ca poti sa-mi lasi un mesaj privat cu ce te preocupa aici pe TPU si iti voi raspunde in cel mai scurt timp.

| pietrean a răspuns:

Poate sa te asculta si sa-ti dea sfaturi si femei si barbati.Acum,depinde de ce sfaturi ai nevoie, ca de ascultat te poate asculta oricine.
Apropo, eu sunt femeie, daca te induce in eroare nike name-ul.

| piticelm a răspuns:

Nu cred ca am experienta de viata,dar iti spun un singur lucru,lasa probleme,viata este mult prea scurta pentru a o irosi, bucura-te in fiecare zi si de bune si de rele, totul se intampla cu un motiv, raul sta, dar si pleaca.Numai fi suparat, esti barbat fii puternic!