| malishka93 a întrebat:

Am nevoie de mai multe sfaturi, va rog sfatuitima ce sa fac! Sunt impreuna cu un baiat de 1 an jumate, in tot timpul asta am fost fericiti, am petrecut clipe minunate.De 4 luni eu sunt in Portugalia si au inceput certuri din ce in ce mai dese, a inceput putin sa bea din cauza ca ii este foarte greu si vrea sa ma duc acasa.Imi propune sa am duk acasa si nu stiu ce sa fac, sa las parintii si acest trai ca sa fiu cu dinsu sau sa mai rabdam putin? ce ma sfatuiti? fiind in locul meu ce ati face? ati risca sau nu? simt ca daca ma duc acasa voi fi din nou fericita.ne iubim si am mai trecut prin multe impreuna, ambii avem 18 ani!

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce sa te duci tu acasa si sa nu vina el in Portugalia?
Daca a trecut de 18 ani, cred ca poate...

| agentulagent a răspuns:

Depinde in ce scop esti tu in Portugalia. Daca esti in vacanta, eu zic sa-ti termini vacanta si sa traiesti clipa de acolo. Daca ai plecat definitiv sa fii cu parintii singura sansa este despartirea, pentru ca mai ales la varsta voastra nu cred ca ati rezista unul fara altul mult timp.

| BeLLLLLa a răspuns:

Fata intotdeauna distanta e de vina sti ca se destrama multe din cauza asta:O:Ocrying(
findka se gandeste ca cine stie ce faci acolo si e normal sa fie gelos odata ce nu te are langa inima lui
ca si tu zici la feel
e normaalsad:X:X:winking
sincer chiar nujh ce sa mai zksad
goood luck! 1:X:X: