| paul_5950 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. Ies cu o prietena la a doua sau a treia intalnire(de fapt nu chiar intalnire, sa zic asa doar o "plimbare"), si vreau sa ii spun ca o plac insa nu stiu cum, si nu stiu cum sa ajung la partea cu sarutul(ca pana acolo e treaba mai grea, dupa aia stiu ca totul merge de la sine). Dati-mi ceva exemple de metode in care pot sa-i spun ca o plac, ce vorbe sa folosesc, cum sa ma comport si cum sa ajung la partea cu sarutu, si cand ar trebui sa se intample asta(eu ma gandeam ca la sfarsit, in fata blocului ei dupa ce o conduc acasa). Astept raspunsuri, sper sa ma puteti ajuta. Mersi!

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Si mie mi-a fost destul de greu cu asta. Dar mi-am spus ca trebuie sa o fac. De obicei ne salutam cu un simplu '' Buna '' si un pupic pe obraz. Intr-o dimineata dupa acest '' Buna '' a urmat : "' Da nu imi dai si mie o gurita ''. Si uite ca a vrut. Totul a fost bine. Trebuie sa iti iei inima in dinti. Odata ce ai luat initiativa, nu are ce sa mearga rau. Nu te gandi ca nu stii sa saruti sau stiu eu. Asta merge de la sine.

| butt3rfly16 a răspuns:

Pai spre exemplu:discutati voi ce discutati si la un moment dat fara sa isi dea seama schimbi subiectul si ii spui:"apropo ai vrea sa fi cu mine?"si in functie de raspunsul ei vei continua prin ai "fura"un sarut daca va spune dahee hee nu cred ca va fi un rasp negativ asa ca bafta!winking

| oracoluldindelphi a răspuns:

Hmmm... Oare sa te mai ajut sau nu? Nu trebuie sa ii mai zici ca o placi. Daca sunteti la a 3-a plimbarica, si ea te place pe tine si asteapta sa fii un pic mai cu "tupeu" ca sa zic asa. Nu are de ce sa iti fie frica. Ai sa vezi ca e beton sa saruti o fata. Iti dau un pont: cand stati pe o banca, admira-i cerceii, atinge-i un pic lobul urechii ca si cum te-ai uita la cercel, si apoi treci cu degetul spre zona gatului spre barbie. Atunci e momentul... O apuci usor de barbie si o tragi un pic spre tine si TZOC! Ai grija sa nu fii prea departe de ea cand faci schema asta (ca doar nu ii admiri cerceii de la departare), ca sa nu te accidentezi cand te intinzi :)) Nu e greu.Curaj!
http://oracolul.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as da un sfat...mai intai incepi cu complimente legate de ea si apoi daca ai vrea tu la sfarsit ii zici ca o placi foarte mult si o intrebi ce crede ea depsre tine si poate o sa se intample ce iti doresti. te-am popat si sper ca ti-am fost de ajutorwinking