| paul_5950 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. Ies cu o prietena la a doua sau a treia intalnire(de fapt nu chiar intalnire, sa zic asa doar o "plimbare"), si vreau sa ii spun ca o plac insa nu stiu cum, si nu stiu cum sa ajung la partea cu sarutul(ca pana acolo e treaba mai grea, dupa aia stiu ca totul merge de la sine). Dati-mi ceva exemple de metode in care pot sa-i spun ca o plac, ce vorbe sa folosesc, cum sa ma comport si cum sa ajung la partea cu sarutu, si cand ar trebui sa se intample asta(eu ma gandeam ca la sfarsit, in fata blocului ei dupa ce o conduc acasa). Astept raspunsuri, sper sa ma puteti ajuta. Mersi! aa si inca ceva, daca sa zicem ea spune ca nu e pregatita pentru o relatie, sau ma refuza, cum as putea cel mai bine sa ies din acel moment "penibil" sau jenant?

1 răspuns:
| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Pai, ai putea sa ai spui pe la mijlocu intalnirii gen...ai prieten, pentru ca mie, imi place de o fata pe care o cheama (numele ei) si sta (unde sunteti). merge chestia...si daca refuza spune "oricum era o gluma, am vrut sa-ti vad reactziahappy