| RaresMatei a întrebat:

Am nevoie de specialisti. Este grav. Am 13 ani si cand incerc sa decalotez penisul el trece cam trei sferturi de penis dar este blocat de o piele care este prinsa pe penis. Am nevoie de dovezi. Nu este ata. Adica nu stiu. Unii mi-au zis ca este fimoza de gradul 1. Daca asa este pot primi un tratament acasa?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Tare mă tem că ești perfect normal, dar nu ți-a explicat nimeni cum arată un penis normal. Iar tu ai vrea să ai unul ca alea de le vezi prin filmulețele XXX.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa fie FIMOZA, dar numai un medic urolog ar putea sa-ti confirme si sa te ajute cu tratament sau interventie chirurgicala, sa decalotezi complet penisul.

| Constantin356889 a răspuns:

Frate am avut și eu nu m-am dus nicaieri și mi-am traso treptat singur și nu am pățit nimic