| RaresMatei a întrebat:

Am varsta de 13 ani. Nu stiu daca este o problema ca penisul nu se decaloteaza la maxim, trei sferturi se decaloteaza dar restul este cumva prins de capul penisului. Ata nu am rupt-o. Nu cred ca este fimoza sau cred ca e cea de gradul 1.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta, este normal sa nu se decaloteze complet panisul tau. Ata se va rupe in timpul primului act sexual.

| FireBlazer08 a răspuns:

Fiecare este diferit, si cel mai probabil, al tau este complet normal, mai ales din cauza vârstei. Mai așteaptă pana mai incolo (16-17 ani), si daca tot asa este, consulta un medic