| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un program unde pot edita poze online, vreau sa pot inschimba fundalul pozei cu unul din natura sau cu incapere cu stil clasic sau baroc...nu stiu insa daca exista un astfel de program.insa daca stiti va multumesc.

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da, photoshop. Găseşti tutoriale pe net cum se face.

| Instinkt a răspuns:

Orice se poate rezolva cu adobe photoshop

| snepy a răspuns:

Draga, aici e categoria Dragoste si Sex, nu Timp Liber
te rog frumos verifica categoriile inainte sa pui o intrebare
sal

si hai sa raspund la intrebarea ta, descarca Adobe Photoshop si cauta tutoriale pe youtube si o sa vezi ce frumos e

| rebelutza4u a răspuns:

Www.photofunia.com
www.pizap.com
www.loonapix.com
sper ca ti.sm fost de ajutor