| 128576 a întrebat:

Am nevoie urgenta de sfaturi. Duminica asta e ziua baiatului de care imi place ( eu cred ca si el ma place ) si e primul an in care m-a invitat si pe mine la petrecerea de dupa. Nu stiu ce sa ii iau cadou. Bugetul meu e de 100 de lei. Colegii spun ca ii dau bani, dar mie nu mi se pare ok sa ii dau. Ma gandeam sa ii cumpar ceva sa aiba amintire, oricum bani are destui. Am zis sa ai iau un parfum de firma gen Coco Chanel sau Armani ( imi mai puteti da idei de firme? ) din oser ( ceva piata de vechituri unde nu sunt chiar asa scumpe, dar sunt noi, ambalate. Am primit unul cadou si a fost ok. acum sora mea zice ca ar putea cumpara de la aceiasi doamna pentru el doar ca eu as vrea sa il dezambalez si sa il verific inainte sa il dau sa nu fie inmultit cu apa sau mai stiu eu ce, dar asa e ca si cum i-as da cadou fara eticheta. In fine, cica doamna e crestina si le aduce din strainatate parfumurile, dar nu vreau sa ma fac de ras. Credeti ca ar trebui sa am incredere? ) ....sau as putea sa ii iau o geanta de aceea de sala adidas mai micuta de la intersport doar ca el nu face niciun sport si nu poate merge la educatie cu ea. Mama zice sa ii iau un rucsac, dar mie mi se pare cea mai naspa idee. Ce ar crede daca i-as lua un rucsac. Poate o bratara cu numele lui? Nu prea ca e baiat si no. sau o fotografie cu noi doi intr-o rama ( ar fi prea evident? ) habar nu am ce sa ii iau...parca nimic nu e indeajuns. cum e ideea cu parfumul sau geanta adidas? Voi ce preferati baieti? Adica ce ati dori de la o fata de treaba pe care e posibil sa o placeti? Va rog sa imi dati idei.
nu uitati...in jur de 100 de lei. mai sunt doar cateva zile.

6 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

O camasa ia-i.

| Lawliet14 a răspuns:

Cu siguranta nu un parfum de acolo, poate fi fake si sigur este ori facatura ori este furat.

| Lawliet14 a răspuns:

Hai sa-ti zic! Rucsac sau geanta poate ca mai iau si altii, mai ales dupa ce citesc pe net. Exista becuri disco sau becuri LED cu 16 culori, DAR daca i-ai gasi o lapma 3D LED 7 culori ar fi superb si si-ai aminti mereu de tine cand ar face atmosfera la el in camera. Ceva de genul asta, cam tot ce ti-am zis eu se gasesc si la Lidl si-n supermarketuri https://www.emag.ro/......DV465NBBM/ Numai bine, poate te duce si la el in camera si-ti da un pupic cand o testeaza. :)

| munteanuionvictor a răspuns:

Un rucsac e util oricum, chiar dacă nu face sport.

| munteanuionvictor a răspuns:

Un rucsac e util oricum.

| Madsan a răspuns:

Eu recomand mai degraba un ghiozdan va parfumurile sunt mai scumpe decat bugetul fau...ca sa fie si original