| justme_3711 a întrebat:

Am niste pantaloni crem putin cu tur. cu ce as putea sa i iau? merg cu geaca de piele? x_x mentionez ca imi iau balerinii.thinking

Răspuns Câştigător
| simiiii a răspuns:

Bunabatting eyelashes! thinking Cred ca ar merge si gecutza aia de piele cu un maieu alb pe sub eahappy sau ai putea incerca un tricou bej sau un roz pal si peste el niste manecute. Sper ca te-am ajutatkiss

2 răspunsuri:
| diavolita_4468 a răspuns:

Cred ca da...e doar o singura parerea dar mai bine te imbraci si te uiti in oglida si vezi cum aratii daca iti place sa te imbraci asa daca nu te imbraci alfel.te pup si sper ca te-am fost de folos.pa

| ShikariLorri a răspuns:

Geaca de piele si balerini?! NU!