| sorana_1576 a întrebat:

AM NISTE POEZII SCRISE DE MINE DE DRAGOSTE. DACA SINT BUNE MI LE-AR PUBLICA CINEVA.

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Fa-ti un blog, promoveaza-l si daca esti buna, poate s-ar gasi sponsori.

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca sunt foarte, foarte bune s-ar putea sa ti le publice cineva.

| psiholoaga a răspuns:

Doar daca sunt foarte bune. Si daca ai citi poetii actuali, ti-ai a seama cat e de greu sa fii suficient de bun incat sa ti le publice cineva gratuit. Exista concursuri anuale pentru poeti, unde se selecteaza cei mai buni si li se publica volume de poezie. Primavara poetilor e unul dintre ele. Exista si tabere de creatie literara care te pot ajuta. Daca esti dispusa sa platesti, ti le poti scoate la aproape orice tipografie.

| elena a răspuns:

Eu zic sa ne trimiti si noua o poezie de-a ta sa vedem ce sanse ai, sper sa nu sune ca o uratura. Vorba cantecului: "Ca nu e om sa nu fi scris o poezie/Macar odata, doar o data-n viata lui".

| Krina a răspuns:

Nu cred ca ti le publica nimeni gratis.
Vorbeste cu o editura, poate reusesti sa ti le publici.

| Krina a răspuns:

Nu cred ca ti le publica nimeni gratis.
Vorbeste cu o editura, poate reusesti sa ti le publici.

| dianadiana a răspuns:

Si eu scriu poezii de dragoste love struck dar am doar 100 :p si nu ma intereseaza asta happy pentru ca toti cei care le au citit au sp k s foarte frum si ca am talent :p bine, bine tu continua sa compui poeziiwinking o sa vezi ce apreciate vor fiwinking pooooooooop kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am aceeasi problema :-(...Si nu stiu ce sa fac!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste pe cineva cu bani. Tiriac de exemplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar iti urez succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa-ti faci un cont pe facebook si sa ai propria ta pagina si poti sa le vinzi daca ti le cupara cineva. Dar nu e gratis. Imi pare rau, o prietena de-a mea are tot felul de poezii si de cantece si unii le cupara dar acum cu criza nu prea