| Jameson a întrebat:

Am o asa zisa prietena, eu ii sunt prieten adevarat am ajutat-o am fost langa ea cand a trecut prin greutati. Dar eu ma cam indoiesc de ea ca mi-ar fi prietena adevarata. Am impresia ca ma suna si cauta doar cand are nevoie de ceva. Cum as putea sa vad daca imi e prietena adevarata? vreo sugestie de punere la incercare? scuzati categoria e cea mai vizitata.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh, pierdere de vreme. Gandeste-te daca vrei sa o ai pe langa tine si sa o ajuti din cand in cand (in timp oamenii se schimba, daca are o baza buna merita sa o tii aproape. In rest, orice verificare, discutii etc sunt pierdere de vreme.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Când ai nevoie și tu de ceva cere-i...
Vezi dacă ea va face ceva pentru tine
Dacă măcar ar avea bunul simț

Răspuns utilizator avertizat