| coloredreams a întrebat:

am si eu o problema sad...am 14 ani si mama mea nu ma lasa l o zi de nastere a unui prieten c va fi acum curand si si-o va tine l o cabanna. ce pot s fac ca s ma lase s merg? Scuzati categoria, da` e cea mai vizitata. am nevoie d solutii/idei, va rog! dau funda.:*

1 răspuns:
| Marius2011 a răspuns:

Buna,Poi pentru inceput nu o stresa. ca daca o tot stresezi ca vrei sa mergi nu te va lasa si putin mai trista doar putin si chiar daca iti vine sa razi abtine-te si cand vezi ca e mai dornika de vorba spune-i si u ca te-o intrebat baiatu ala daca vi la ziua lui si gata si s-ar putea sa te lase