| PetronelaBurlacu a întrebat:

Am o cartela si asa dintr-o dara zice ca n-am semnal si nu mai merge si daca incerc sa apelez pe cineva imi zice ca sunt in afara retelei(scuze categoria ) dar vreau un raspuns urgent ce sa fac?

2 răspunsuri:
| stweety10 a răspuns:

Pai daca nu ai mai reincarcat`o de mult e foarte probabil sa iti fi expirat, daca u sti ca ai reincarcat`o in ultimul timp ar trebui sa faci cum spune @emm

| emm_1303 a răspuns:

Daca ai cartela mai veche de 4 ani, mergi la reprezentanta a carei retele faci parte si ti se va da gratis alt sim cu acelasi nr. daca nu e mai veche, trebuie sa platesti 10 euro pentru acelasi nr.bafta!