| Alex0194 a întrebat:

Imi explicati va rog frumos si mie cum e treaba asta cu oferta de la vodafone? Vreau sa-mi activez oferta(cu 3000 de minute in reatea si 75 nationale) https://www.vodafone.ro/....../index.htm

Imi zice ca trebuie sa-mi fac nu stiu ce grup de prieteni. Cat de mare trebuie sa fie grupu asta? Si daca pe ei ii costa ceva... am inteles ca ei primesc 50 de minute, dar oare ei platesc ceva? (scuze categoria dar astept un raspuns rapid, ps am credit si nu ma trimiteti la ei ca-s cam neprietenosi, si de aia apelez la voi sa ma lamuriti). Ms

1 răspuns:
| CocaCola123 a răspuns:

Da,pe ei nu-i costa nimica fiindca tu ai facut gen abonament nu stiu cum sa ii zic happy Pai poti fi un grup de 5-10 persoane sau mai multe happy Funda?big grin