| anonim_4396 a întrebat:

Am o colega de clasa mai greu de abordat si nu pot sa o conving sa faca sex cu mine. Voi ce sfaturi imi dati pentru a o convinge.
Mentionez ca amandoi avem 15 ani si nu ne cunoastem de mult timp.

23 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Esti un prost. mai pune mana pe o carte de gramatica, ca esti varza si lasa sexul ca nu-i de tine.

| viatadecacatt a răspuns:

Fii amabil cu ea, vorbeste-i frumos, da-te pe langa ea nu ii spune asa direct ba hai sa facem sex. Ia-o cu incetinitorul si poate reusesti sa o convingi.

| Mousie a răspuns:

Prin cate chestii grozave ai trecut tu ma, daca ai 15 ani? Ia auziti si la mucea al mic la ce se gandeste. laughing)))

| BoBBy a răspuns:

Luciane du-te si fa una scurta!

| Numelenuapareinbazadedate a răspuns:

Esti prost. Daca ai nevoie de sex du-te la o curva. La varsta ta mai bine te-ai apuca de invatat. Ai timp de sex.
P. S. Nu cred ca o sa-ti raspunda nimeni la intrebarea asta. laughing

| Numelenuapareinbazadedate a răspuns:

Vai tu, ce om matur avem printre noi, dar ce onoare pe acest site. Noi ceilalti suntem niste inapoiati. Va dati seama ce valoros e el?

Mare-i gradina ta Doamne, muuuuulti, dar prea multi sar gardul...
Auziti la el? La ce-i foloseste cartea. Pai bai, puta, mucosi ca tine consuma aerul degeaba. Voi nu sunteti buni decat de inmultit, dar nici atunci, ca populati inutil tara, cu alti prosti.

Vai de capul tau... :-|

| Numelenuapareinbazadedate a răspuns:

Pai mai, Lucica, cu persoane ca Basescu si ca Boc, se duce totul de rapa. Pai ce facem ma? In loc sa evoluam, regresam? Si stai linistit, nu esti destul de inteligent, nu ti-ar strica sa mai inveti cateceva. Daca nu vrei, inseamna ca nu accepti ceea ce se petrece in jurul tau, deci esti un ignorant, ca sa nu zic prost.

| ZaKid a răspuns:

Ce sa faci ma?laughing
Esti nebun?
Nu cred ca o sa te bage fata aia in seama.
Mai ales la 15 ani.
Un baiat trebuie normal sa isi inceapa viata sexuala cam pe la 20 de ani.
Deci mai cresti si tu 5 ani si dupa vorbim.laughing
In orice caz, daca ai face sex cu ea? ce vrei tu sa faci mai departe? o faci curva (asta faci iti zic eu) mai ales de la 15 ani.biata fata. chiar daca ai face, nu cred ca fetei i-ar placea sa o dezvirginezi de la 15 ani.
Eu zic sa pui mana pe carte. ca ai destul timp pentru sex pe parcursul vietii happy

| kindness a răspuns:

Vai cat de josnic esti, mi-e mila de tine baietewinking la varsa ta nici nu trebuie sa te gandesti la asa cevawinking neah.esti prost batastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apucate de carte si lasa in pace biata fatahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing toti sunteti tocilari.
Dc dracul sa iau o carte in mana cand in Romania nu mai conteaza invatatura.In fine nu asta conteaza.
Credeti ca e greu sa convingi o fata. Mi-a mai reusit asta dar acum e mai greu.Intradevar alea au devenit curve dupaceea laughing dar in viata am trecut prin niste chestii care m-au facut sa nu imi pese.
Credeam ca aici sunt baieti adevarati dar doar dead.and.gone vad ca este(daca e baiat). Faza e ca in alta tara puteam incepe viata sexuala asa tarziu dar aici noi la 25 de ani se cam duce tineretea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Azi toti fac sex.Nu mai conteaza varsta.Iti dai seama ca cunosc multi de varsta mea care au facut sex si fete la fel.
In ziua de azi nu se mai tine cont de nimic.Asa ca nu stiu de ce vi se pare chiar asa de grav ca nu sunt virgin. Dar o chestie.De unde stiti ca aia e virgina?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate daca ma vezi in realitate pun pariu ca eu dau mai mult a adult decat tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deja deviem
dar vreau sa iti raspund
Stii dc gandesc asa?
Cunosc multi oameni care sau bazat pe cacatu ala de carte, au facut facultate si apoi ce? Iti spun eu.Au ajuns sa vanda castraveti in piata sau ce dracul se mai creste la tara.Pe de alta parte cunosc multi care din pacate nu au reusit sa ajunga la facultate dar traiesc mult mai bine ca ceilalti.
Uita-te la Boc si BasesculaughingCrezi ca ei au invatat nu stiu ce carte dar tot ne-au fraierit pe toti si acum ii injuram neputinciosi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am venit aici sa ma laud pentru ca nu am cu ce.Nu am nimic special. Dar voi ati sarit cu totii pe mine. Cum se spune. Voi ma judecati pentru ca gandesc diferit. Oameniii detesta ce este diferit de ei dar daca toti am fii prosti cum sunteti voi majoritatea unde ar mai fii lumea asta acum?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu esti prostu frate.
Pentru inceput pentru ca ai deviat cu muult de la subiect.
In al doilea rand pentru ca nu stii pe ce lume traiesti.
In al treilea rand din cauza lui base si boc chiar se duce tot de rapa dar nu pentru ei. Ei traiesc bine acum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing Stiam ca de asta o sa va luati.Sincer nu stiu dc i-am pus + ca arata si naspa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai nu-s cocalar ca voi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine violeazo.

| rOxy_6618 a răspuns:

Alea de au facut sex de`acum de la 13-14-15-16 ani sunt curvelaughing)

| rOxy_6618 a răspuns:

Sh ba nu va mai luatzi de sarakuu` baiat happy

ca orkm la baieti nu conteaza cand isi incep viata sexuala. 13-14-15-16-17 ani`.happy

sh restul`.

no commentbig grin!

| Ady_8512 a răspuns:

Ce terminati sunteti ce vi se pare asa deplasat sa nu mai fie virgin la 15ani straight face lol voi credeti ca daca invata si face ce ziceti voi ce se intampla? isi pierde totata viata aiurea lasa frate distreazate cat poti de mult si profita de fiecare ocazie nu te lua dupa terminati astia! bafta

| madalina_6462 a răspuns:

Ar fi mai bine sa te apuci de invatat la virsta ta nu strika