| Constantin_Andrei_1996_WXSd a întrebat:

Cum pot convinge o fata sa faca dragoste cu mine? Ea a zis ca ar face cu mine daca as fi mai mare si daca nu am fi fost colegi de clasa(am fost acum ea e in alt liceu)? Tin sa precizez ca ea nu mai e virgina de ceva timp. Amandoi suntem a 11-a. Cum sa o conving dar sa fiu mai discret?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vb cu ea man, faza e ca tu chiar crezi orice aiureala, acuma o sa te milogesti de ea vreo 12 ore apoi o sasi spuna nu draga nu vreau si o sa plangi pe aici, pe fete nu le intrebi asa ceva, o faci direct, daca te place nu te refuza, esti mascul sau muiere?

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca refuzul vine de la faptul ca ea are un alt prieten.

| MskDesign a răspuns:

Sa inteleg ca tu esti virgin?!
Daca vrea intr-adevar sa ajunga la o relatie sexuala cu tine, asteptarea este cel mai bun raspuns.Fii tu insuti si urmeaza calea fireasca.

| Arygos a răspuns:

Dragoste e cand e iubire. Tu vrei sa o f*ţi. Iesiti in oras intr-o seara, simţiţi-va bine, si daca totul e fain, incerci sa o convingi sa stea peste noapte la tine. Daca asta nu merge, cloroform.