| lucica008 a întrebat:

Am o colega in clasa pe care o iubesc dar ea ma uraste cum s-o fac prietena mea

4 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Poti incepe prin a invata sa scrii corect.

| CocoMexii a răspuns:

Cel mai bine este sa te dai bine pe langa ea happy si o sa inceapa sa se inteleaga cu tine. nici chiar sa te urasca.big grin

| Al3xAnDe3r a răspuns:

Fi sincer...si spune-i :"auzii vreau sa ne cunoastem mai bine si cred ca intre noi va putea fii ceva"winking fetelor le place sinceritatea:p

| DavidSalvatore a răspuns:

Deci tu o iubesti sau vrei sa fii doar prieten cu ea.concentreazate nu pe faptul cum sa fii tipul dragut care ii face orice pofta! arata-i ca nu e unica fata de pe pamint si ca nu o sa mori daca ea nu va fi cu tine.esti barbat sau ce dracul'