| ravyALEX a întrebat:

Buna TPU
am o mica problema... in clasa am o colega pe care o iubesc si intr-o
zi i am zis ca o iubesc... eram doar eu si ea si inca o prietena (care imi este verisoara)... ea nu a zis nimic. boon am cerut parerea unui coleg ce sa fac si el frumos frumos big grin s-a dus la ia si mi-a dat intalnire si s-a suparat rau de tot pe mine ce sa fac? fuda

Răspuns Câştigător
| StaceyG a răspuns:

Nu stiu ce sa zic cel mai bine ar fi sa o intrebi daca te place daca iti impartaseste acelias sentimente...incearca sa vb cu ea despre aces sbiect... poate intr-o zi veti fii impreuna.BAFRTAkiss

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Cine s-a supărat? Ea? Ce motive avea să fie supărată? Doamne! Nu văd un motiv anume şi cred că nici ea nu are oh go on Dacă fata asta trăieşte în junglă las-o în pace! Ce te agiţi aşa pentru ea? Înţeleg că îţi place... dar ai răbdare!

| 4ever_5725 a răspuns:

Pai daca i-ai zis tu si dupa cand i-a zis colegu s-a suparat ar fi bine sa o intrebi daca te place si sa discuti cu ea sa-i zici ca daca nu iti ei gandu dela ea si te combini cu alta si etcc...bafta