| Glavan_Sergiu_1998 a întrebat:

Am o colega in clasa, si vreau sa stiu daca exista vreo sansa sa ma placa?!?!?!?!

*In fiecare ora de la scoala se uita la mine, si cand ma intorc sa ma uit la ea zambeste si se intoarce
*Nu ma baga in seama in pauze, nu stiu de ce,
*Nu vorbeste cu mine decat doar daca eu deschid subiectul
*Rade la glumele pe care le fac
*Nu e genul de fata care sa fie nesimtita, adica sa se oftice cand vorbesc

Un singur lucru ii place, cand cant, adica cant la chitara, si chiar astazi se uita intr-un fel placut la mine, dar WHATEVER, dau funda cine imi poate raspunde si mie

Răspuns Câştigător
| NekoNarciix3 a răspuns:

Eu zic ca te place si firea ei e timida. Nu are curajul sa iti spuna. big grin. Adica e interesata de tine, cine stie de cand te place laughing. Fa-ti curajul sau ia-ti inima in dinti si intreab-o : " Am observat ceva,,, ma placi? " sau ceva de genul asta. si de acolo te descurci tu. happy
Succes.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ioana1600 a răspuns:

Buna! Este posibil ca ea sa te placa, de fapt este aproape sigur faptul ca te place desi depinde mult de la persoana la persoana! eu de exemplu daca cineva se uita l mine de obicei devin rosielaughing sunt mai timida desi daca ma cunosti sunt destul de deschisa cu persoanele! Apoi eu zambesc mereu, uneori o fac fara sa imi dau seama atunci cand ma uit l cineva si Doamne fereste ca poate crede ceva ce nu e adevarat! Poate crede ca eu il plac etc cand eu de fapt zambesc fara sa imi dau seama! :-s laughing Poate e doar timida dar asta nu inseamna ca nu ai o sansa cu ealove struck... te-a prins ziua indragostitilor single laughing pacat!

| GeorgeNGA a răspuns:

Pai ce-ti este asa greu sa o intrebi. Vad ca radeti impreuna asa ca wtf? esti barbat? ia atitudine happy Daca o astepti pe ea.ai de astept. O seara placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mai astepti mult, s-ar putea sa ramii cu buza umflata.Noi nu putem fi in locul tau.Mult noroc.

| criskyky99 a răspuns:

Eu cred ca te place. Ar fi bine sa ii spui ce simti.

| 707875 a răspuns:

Te place tipa

| Glavan_Sergiu_1998 explică:

Multumesc mult de raspunsuri, dar daca nu ma place, nu vreau sa fiu respin si a doua oara :-s kiss