| Diutza18 a întrebat:

nu imi dau seama daca un baiat ma place adica in pauze se tot uita la mine intoarce capul dupa mine imi zambeste se tot baga in mine voi ce ziceti ma place sau?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Vei afla daca il lasi sa se manifeste in continuare!
Zambeste-i si tu, priveste-l si....asteapta.
Daca e interesat,va gasi modul sa se apropie,sa-ti ceara id,fb, intalnire, etc.
Daca e doar curios, va inceta singur...
Foloseste-ti rabdarea si creierul, ca ai.

| Diutza18 explică (pentru greece12):

Multumesc de sfat imi folosesc rabdarea doar ca astept de vreo 3 luni sa vad ce vrea si m-am cam saturat...problema e ca si eu il plac si o sa continui sa astept happy

| greece12 a răspuns (pentru Diutza18):

In cazul asta ai de a face cu un nehotarat sau un mare timid!happy
Imi dau seama ca te-ai saturat, dar asta e tot ce poti face, sa astepti!
Acum ca a inceput scoala, poate lucrurile se vor schimba, nu poti sa stii niciodata!

| Diutza18 explică (pentru greece12):

Exact! happy

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ДdД a răspuns:

Hi,
din comportamentul pe care l-ai descris reiese ca te place!