| Maria1927 a întrebat:

Am o curiozitate:cind am inceput relatiile sexuale durau mai putin,iar acum cind intretin relatiile sexuale cu altcineva dureaza cam mult, din ce cauza?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Asa se intampla cu toti baietii la inceputul vietii sexuale.

| cristi10grei a răspuns:

Fie care cu treaba lui happy experenta mai multa. sau sunt zile cand esti epuizat si nu dai randament asa cum trebuie din lipsa de stres suparari etc,, sa faci o seara placuta trebuie ca tu sa lucrezi mult romantizim preludiu etc hai ca sti tu happy

| Maria1927 explică:

In functie de partener cred

| JonSnow a răspuns:

Pai primul ejacula mai repede poate lipsa de experienta.