| bublik123 a întrebat:

De la ce virsta ati avut inceput relatiile sexuale?

6 răspunsuri:
| anniebox16 a răspuns:

Asa ceva nu se programeaza, trebuie sa vina de la sine. Poti incepe viata sexuala cand stii ca ai o persoana langa tine care te iubeste cu adevarat si nu isi va bate joc de tine, si mai ales trebuie sa fi pregatit sa faci asta!

| UNcopac a răspuns:

Prima data cand am dezbracat o fata si m-am urcat peste ea sa imit ce vedeam la TV aveam 5 ani aproximativ sa nu mint 6 ani maxim, apoi la 12-13 ani a fost prima data cand am bagat galeata in fantanawinking

| Eddii a răspuns (pentru UNcopac):

LoooL laughing) dar unde stai... ca ma gandesc ca daca stai la tara, e mai usor ca o bagi in porumb si incepi cu galeata in fantana laughing

| UNcopac a răspuns (pentru Eddii):

M-am nascut la oras, dar sa stii ca dupa mine un om de la tara e mai educat si mai OM decat unu de la oras,, Mai bine sa fiu taran de la tara decat taran de la oraswinking,, si nu, nu in porumb am bagat-o happy ca era o masina marca ARO abandonata... happy,, a baga galeata in fantana e doar o expresie,, mai bine ziceam ca i-am bagat PUL** in PIZ**?

| Eddii a răspuns (pentru UNcopac):

Am inteles mahh laughing

| Anxiousy a răspuns:

1.Ai gresit din punct de vedere gramatical.
2. Am 17 ani, am o relatie de 7 luni, o iubesc mult, si suntem amandoi virgini, cand se va intampla pasul asta? Nu va fi ceva programat, va veni de la sine!